سلام من 12 سال دارم و قطعا می دانید که کلاس ششم هستم. من دوست دارم مدرسه ی شادی داشته باشم. مثلا درون مدرسه فضایی پراز گل و درخت داشته باشد که شما برای ما فراهم کردید.یا ساعت آزمایش در مدرسه بیشتر شود وآزمایش های زیادی داشته باشیم ،دانش آموزان را به اردوی تفریحی و علمی بیشتر ببرید ،مسابقات بین کلاسی ما بیشتر شود تا بچه ها شاد باشند ، ساعت های خلاقیت مانند هنر ، سازه های ماکارونی و . که این هم برای ما فراهم کرده اید و درنهایت معلم های خوب و خوش اخلاق و کار بلد که این هم برای ما فراهم کردید و به نظر من به غیر از این ها ، پخش کردن موسیقی در زنگ های تفریح می تواند دانش آموزان را بیشتر از همه چیز شاد کند و از شما می خواهم این کار را انجام دهید تا مدرسه شادی داشته باشیم.

با تشکر

مدرسهٔ شاد از نگاه علی‌اصفر

مدرسهٔ شاد از نگاه سید حسین

مدرسهٔ شاد از نگاه حسین

مدرسهٔ شاد از نگاه رضا

مدرسهٔ شاد از نگاه طاها

مدرسهٔ شاد از نگاه محمد

مدرسهٔ شاد از نگاه مانی

های ,مدرسه ,داشته ,فراهم ,شاد ,، ,برای ما ,ما فراهم ,شادی داشته ,آموزان را ,داشته باشیم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

روان شناسی برای همه پايه دهم يازدهم دوازدهم جوانه کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. محمدحسین قربانی سئو در ایران ترجمه متن به موزه علوم طبیعی خوش آمدید دانلود فایل های کمیاب مجله تخصصی مطالعات آمریکا fardinnet