سلام من در مدرسه شما درس میخوانم و از کلاس دوم تا ششم در مدرسه شما هستم من خیلی از شما و معلمان و بقیه همکاران راضی هستم و مدرسه خودم را دوست دارم.

از نظر من مدرسه خوب مدرسه ای است که زنگ تفریح غذاهای سلف سرویس داشته باشد. مدرسه خوب مدرسه ای است که معلمان خوبی مانند خانم نایبی و . داشته باش. مدرسه خوب مدرسه ای است که در کلاس آن کولر اسپلیت و صندلی های بسیار بزرگ داشته باشد و در بوفه مدرسه همه نوع خوراکی را بیاورند و وسایل را به قیمت پایین تر بفروشند. مدرسه خوب مدرسه ای است که در آن آرامش وجود داشته باشد و هیات شورا به مدیر و معاون و. مدرسه کمک کنند تا مدرسه خوب و با آرامش داشته باشیم که همسایه ها از سر و صدای آنها آزرده نشوند.

با تشکر

مدرسهٔ شاد از نگاه علی‌اصفر

مدرسهٔ شاد از نگاه سید حسین

مدرسهٔ شاد از نگاه حسین

مدرسهٔ شاد از نگاه رضا

مدرسهٔ شاد از نگاه طاها

مدرسهٔ شاد از نگاه محمد

مدرسهٔ شاد از نگاه مانی

مدرسه ,داشته ,ای ,معلمان ,آرامش ,کلاس ,مدرسه خوب ,مدرسه ای ,است که ,خوب مدرسه ,ای است

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گروه خانواده نمایندگی ابوریحان شیدایی به سبک ایرانی اشعار فاطمی (جدید) تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. سریال و فیلم, داستان, معرفی, عکس بازیگران rozfarada خبرنامه تخصصی طراحی و سئو بیکلام موزیک نهمین اندیشمند(وبلاگ رسمی سایت ریاضی هشتم) دنیای جنگ ستارگان